Katarzyna Kaczyńska
Katarzyna Kaczyńska

pagiko_logo

Branding / Web Design / Graphic Design / Print Design

Ciesz się swoją przestrzenią

Pagiko

Ciesz się swoją przestrzenią

Brief

Firma Pagiko to dostawca kompleksowych usług związancyh z wykończeniem wnętrz. Firma powstała z połączenia wieloletniej wiedzy i doświadczeń w zakresie szeroko pojętych usług budowlanych, kompleksowej obsługi w zakresie realizacji projektów związanych z zarządzaniem, nadzorem i wykonaneim wszelkich prac dotyczących nowo budowanych lub modernizowanych punktów. Nazwa firmy pochodzi od połączenia kluczowych dla marki słów: Projekt, Analiza, Gwarancja, Implementacja, Konsulting i Obsługa. 

Pagiko zgłosiło się do mnie z prośbą o pomoc w kreacji wizerunku marki. Storzyłam logo marki – znak oparty na prostych bryłach/blokach geometrycznych, ułożonych w sposób sugerujący układ kolumn greckich, które symbolizuja siłe, solidność i długowieczność. Minimalistyczny sygnet znaku wskazuje rzut planów architektonicznych, które są wykorzystywane podczas prac nad wnętrzami. Dodatkowo w zygnecie ukwryta jest litera „P”, która rozpoczyna nazwę marki Pagiko. 

Oprócz projektu logo i ksiegi znaku, w której zawarte są zasady użycia znaku, powstały również akcydensy, materiały promocyjne oraz strona internetowa firmy.

Zobacz stronę online

Układ kolumn greckich symbolizuje siłę, solidność i długowieczność

  • 0
  • 1
  • 2
Pagiko
Pagiko
  • 1
  • 2
  • 3
Pagiko
Pagiko
mail share arrow branding graphic-design web-design creation lock behance facebook linkedin instagram vimeo grid