Katarzyna Kaczyńska
Katarzyna Kaczyńska

Jasna
komunikacja

Referencje i rekomendacje

We współpracy z Kasią przeprowadziliśmy kompleksowy rebranding naszej marki Valkir Academy oraz stworzyliśmy system identyfikacji wizualnej dla naszych produktów. Kasia pomogła nam również zaprojektować nowy wygląd dla stron internetowych i przygotowała komplet narzędzi digitalowych promujących nasze działania szkoleniowe.

Szukaliśmy i znaleźliśmy eksperta w dziedzinie wizerunku i postrzegania marki, który podobnie, jak my – będzie maksymalnie zaangażowany w cały proces zmian, od etapu koncepcji, aż po pełne wdrożenie oraz będzie rozumiał, na czym polega współpraca partnerska i sprawna komunikacja.

Otrzymaliśmy świetnie zrealizowane projekty, pełne wsparcie, trafne pomysły, realizacje na czas i rozwiązania oparte na wiedzy i doświadczeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i jakości współpracy. Z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem – polecam.

Daniel Skowroński, Valkir Academy Sp. z o.o.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i jej efektów. Wysoka kultura biznesowa, jakość, terminowość, kreatywność to tylko niektóre z elementów, które cechują Panią Katarzynę. Projekt katalogu został zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami a zaangażowanie w projekt było na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie!

Jacek Kur, Centrum Kredytów Hipotecznych

Z przyjemnością polecam Panią Katarzynę Kaczyńską wszystkim, którzy poszukują solidnego i rzetelnego partnera biznesowego. Rozpoczynając współpracę nad identyfikacją wizualną kancelarii – szukaliśmy specjalisty z profesjonalnym spojrzeniem, doświadczeniem na rynku i świeżymi pomysłami. Dzisiaj bez wątpienia możemy stwierdzić, że Pani Katarzyna Kaczyńska gwarantuje najwyższą jakość współpracy.

Trafna, nowoczesna identyfikacja firmy pozwala dotrzeć do współczesnego odbiorcy, czyni też nasz zewnętrzny wizerunek bardziej profesjonalnym i zauważalnym. Korzystną współpracę dopełnia niezawodny kontakt i stała koordynacja prac, co pozwala na uwzględnienie wszystkich uwag przy realizacji projektu.

W pełni rekomenduję usługi Pani Katarzyny Kaczyńskiej, jako sprawdzone i przewyższające pierwotne oczekiwania.

Łukasz Błaszczuk, Błaszczuk Adwokaci

Pracę z Kasią oceniam jako bardzo profesjonalną. Jej podejście jest rzeczowe, podchodzi bardzo poważnie do deklarowanych terminów i słucha uważnie próśb o poprawki. Super! 🙂

Magdalena Urbaniak, Head of Global Communication, Brand24

Rynek usług, na którym działa Pani Katarzyna Kaczyńska, nie jest rynkiem łatwym z punktu widzenia klienta. W pierwszym rzędzie jest on mało uporządkowany, wskutek czego wiarygodna informacja o podmiotach świadczących usługi w zakresie wizualizacji biznesowej i ocena jakości wykonywanej pracy, pozyskiwane są w sposób dość przypadkowy. Po drugie, podmioty świadczące tego typu usługi często ulegają pokusie “utowarowienia” swoich produktów, które w szeregu przypadkach pozwala obniżyć ich cenę i w ten sposób zdobywać zamówienia, ale niestety ze szkodą dla najważniejszej funkcji produktu, jaką powinno być wzmocnienie marketingowe aktywności zawodowej czy biznesowej klienta. Pani Katarzyna Kaczyńska w sposób znakomity zachowuje tę podstawową funkcję , dostarczając klientowi produkt lub zestaw produktów, które są doskonałe pod względem technicznym, a zarazem stają się składnikiem imaginarium, które firma chce wytwarzać wokół siebie. Jednocześnie, pani Katarzyna Kaczyńska, będąc artystką o kompetencjach technologicznych i technicznych, zarządza swoją pracą i współpracą z klientem w sposób niezwykle profesjonalny. Wszystkie te wartości i korzyści, jakie odnosi klient, mają oczywiście swoją cenę – która w tym przypadku wydaje się godziwym wynagrodzeniem i dobrą inwestycją.

Ludwik Sobolewski, Partner zarządzający w Sobolewski Kielska Dąbrowska Grabowska Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.

Praca z Kasią to czysta przyjemność. Precyzyjnie rozumie na czym polega zadanie, łącząc znakomicie świat marki z celami biznesowymi. Polecam!

Magdalena Mulenga, Kids Coder Lab Sp. z o.o.

Kasię Kaczyńską poznaliśmy podczas jednej z imprez IT. Zaprosiliśmy ją do współpracy przy projektowaniu grafiki dla jednego z naszych startupów – CodeAll.

Kasia przygotowała dla nas od podstaw wizerunek marki, m.in. logo, identyfikację wizualną, główne postaci w naszym produkcie. Oprócz tego Kasia pomogła nam w realizacji wyglądu i zaprojektowała poszczególne widoki aplikacji oraz cały zestaw materiałów promocyjnych dla naszego startupu w postaci ilustrowanych prezentacji.

Podczas prac Kasia cierpliwie wysłuchiwała wszystkich naszych propozycji i sugerowała własne, ciekawe rozwiązania. Przede wszystkim jednak jesteśmy zadowoleni z uzyskanych efektów – szczerze polecam Kasię do współpracy!

Mateusz Jarus, CEO w Expansio

Współpraca z Kasią to czysta przyjemność. Jest nie tylko bardzo utalentowaną osobą, ale potrafi również w lot schwytać, o co chodzi klientowi i przygotować projekt idealnie pasujący do tematu. Działa bardzo szybko, sprawnie, jest idealnie terminowa. Sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych projektach przez to, że potrafi perfekcyjnie nimi zarządzać. Jest również bardzo pogodną i sympatyczną postacią, co sprawia, że współpraca układa się bezproblemowo i w świetnej atmosferze.

W zasadzie nie powinniśmy tak jej chwalić, bo nie będzie miała czasu na nasze projekty (a zamierzamy stale współpracować:), ale uczciwie trzeba przyznać, że to grafik pierwsza klasa:)))

Karolina Wiśniewska, Strefa Spadochronowa Skydive Wrocław-Lotnisko Szymanów

Miałam przyjemność pracować z Kasią przy wielu projektach w Agencji Mind Progress. Kasia należy do tej grupy specjalistów, z którymi pracuje się bardzo dobrze i w poczuciu bezpieczeństwa, że zadanie zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie. Jest otwarta i pomysłowa, z łatwością łączy trudne wytyczne projektowe z lekkością artystyczną. Kasia jest bardzo sprawna technicznie, szybka i terminowa, ma bardzo dobry warsztat. Swoje doświadczenie graficzne podpiera mocnymi umiejętnościami DTP, dzięki czemu można jej powierzyć realizację zadań od początku do końca. Kasia jest również zawsze uśmiechnięta i optymistyczna, co w nieustannej pracy pod presją czasu jest niewątpliwym atutem.

Malgorzata Busz (Piasecka), Head of Client Service w Mind Progress Group

W prawdziwą przyjemnością polecam usługi Pani Katarzyny Kaczyńskiej. Indywidualnie opracowany projekt graficzny logo, stron internetowych, akcydensów oraz materiałów promocyjnych charakteryzuje się estetyką oraz funkcjonalnością. Pani Katarzyna świetnie doradza, zawsze dotrzymuje terminów i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Jakość oraz zakres oferowanych usług wykraczają poza rynkowy standard.

Jestem przekonany, że Pani Katarzyna może stanowić wzór dla osób działających nie tylko w branży graficznej, ale także reprezentujących inne przedsiębiorstwa na rynku i z pełną odpowiedzialnością polecam jej usługi oraz świadczoną pomoc.

Stanisław Gajlewicz, Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji w Pagiko

Kasia jest w pełni samodzielnym i efektywnym pracownikiem, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Projekty jej powierzone zawsze były realizowane z najwyższym profesjonalizmem i pomysłowością łącząc wytyczne zlecenia z wymiarem artystycznym.
Praca z nią to czysta przyjemność.

Piotr Grzebień, Managing Director w Mind Progress Group

Z panią Katarzyna Kaczyńską podjęliśmy współpracę w zakresie stworzenia naszej nowej strony internetowej, jak również jej wersji mobilnej. Od samego początku Pani Kasia wykazała się profesjonalną obsługą, która opierała się na uważnym słuchaniu i reagowaniu na potrzeby i sugestie Klienta oraz cierpliwym dostarczaniu ciekawych rozwiązań opartych na aktualnych trendach i rozległej wiedzy w swojej branży. Kontakt, pomimo iż jedynie mailowy i telefoniczny był niezwykle sprawny i rzeczowy. Nawet po zakończeniu projektu otrzymaliśmy od Pani Kasi niezbędną pomoc techniczną przy obsłudze panelu administracyjnego, umożliwiającą obsługę strony internetowej nawet najmniej zaawansowanemu użytkownikowi komputera.

Pani Kasia wywiązała się z powierzonego zadania terminowo i rzetelnie. Nasza nowa strona www jest w pełni zadowalająca pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym. Z pełnym przekonaniem polecam panią Katarzynę Kaczyńską jako rzetelnego partnera, oferującego w przystępnej cenie wysoki standard usług.

Grzegorz Stefańczyk i Grzegorz Szlachta, Manor s.c.

Powierzony projekt prowadzony był terminowo, fachowo i starannie. Pani Katarzyna jest osobą bardzo miłą, profesjonalaną z bardzo dobrym i pozytywnym podejściem do sprawy. Godnym polecenia specjalistą w dziedzinie Web & Graphic Designer.

Małgorzata Farber, Prezes Zarządu w LuGos GmbH

Pani Katarzyna Kaczyńska we współpracy z Duet Centrum Zapoznawcze wykazała się bardzo indywidualnym podejściem przy projektowaniu dla nas grafiki. Czuliśmy od samego początku jej zaangażowanie, wsparcie i ogromne doświadczenie. Z pełnym spokojem polecam wszystkim, którzy oczekują bardzo dobrych projektów i doradztwa w ich późniejszym wdrażaniu. Jeszcze raz polecam małym i mikro firmom, jak również korporacjom.

Paweł Niemiec, Manager w Duet Centrum Zapoznawcze
mail share arrow branding graphic-design web-design creation lock behance facebook linkedin instagram vimeo grid