Katarzyna Kaczyńska
Katarzyna Kaczyńska

Branding / Graphic Design / Exhibition Design / Print Design / Advertising / Illustration / Motion Design

Umów wizytę. Zrób coś dla siebie.

Uroda Portal

Umów wizytę.
Zrób coś dla siebie.

Brief

Uroda Portal to system internetowy udostępniający usługi zakładów fryzjerskich i kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej, SPA i Hoteli. Zapewnia publikowanie bazy firm, łatwe wyszukiwanie salonów i rezerwację terminów wizyt w kalendarzu elektronicznym.

Zostałam poproszona o wsparcie w zakresie stworzenia kompleksowego wizerunki marki. Realizacja w początkowym etapie prac objęła opracowanie identyfikacji wizualnej. Postawiliśmy na energiczne kolory i prosty przekaz. Powstał znak logo, jego poszczególne wersje, księga znaku z opracowanymi zasadami używania logo oraz key visual marki. Pojawił się pomysł na kreację dwóch postaci, które wspomagałyby komunikację marketingową. Tak powstała para głównych bohaterów marki, którzy symbolicznie nawiązują do zadowolonych użytkowników portalu.

Bohaterzy marki Uroda Portal zagrali główną rolę w filmie, tj. explainer video promującym portal internetowy. Prace objęły wstępne szkice do scenariusza, ilustracje scen, a następnie animację całego obrazu i postprodukcję końcową materiału.

Oprócz systemu identyfikacji i video, powstały też materiały promocyjne, takie jak grafiki do promocji na profilu Facebook’a. Ale również materiały do komunikacji offline, jak: wizytówki, ulotki, okleiny samochodów, billboardy miejskie i stoisko wystawiennicze na targi.

Więcej o Uroda Portal na profilu marki.

Uroda Portal
Uroda Portal
Uroda Portal
Uroda Portal
Uroda Portal
Uroda Portal
Uroda Portal
Uroda Portal
Play
mail share arrow branding graphic-design web-design creation lock behance facebook linkedin instagram vimeo grid