Katarzyna Kaczyńska
Katarzyna Kaczyńska

Branding / Graphic Design / Web Design / Exhibition Design / Print Design / Advertising

Got it.

Craftware

Got it.

Brief

Craftware to zespół specjalistów IT, który tworzy oprogramowanie rozwijające biznes w obszarze sprzedaży, marketingu oraz obsługi klienta. Jego działalność koncentruje się wokół platformy Salesforce i obejmuje wdrożenia biznesowe, rozwój oprogramowania i aplikacje AppExchange.

Wraz z rozwojem marki pojawiła się potrzeba wzmocnienia wizerunku firmy jako nowoczesnej i innowacyjnej, nastawionej także na klienta biznesowego, nie tylko na klienta po stronie IT.

Moim zadaniem było przeprowadzenie szeregu zmian wizerunkowych marki – stworzyliśmy nowy język komunikacji wizualnej. W ramach prac powstał nowy znak logo oraz Key Visual marki wraz z księgą znaku opisującą zbiór zasad używania znaku. Zaprojektowałam również szereg materiałów komunikacyjnych i marketingowych, takich jak papeteria firmowa, szablony prezentacji, infografiki, grafiki social media, narzędzia do kampanii on-line, oprawa dla wewnętrznej dokumentacji biurowej, elementy stoisk wystawienniczych na targi IT oraz gadżety reklamowe spójne z nowym wizerunkiem marki.

Więcej o marce Craftware na stronie: craftware.pl.

Craftware
Craftware
Craftware
Craftware
Craftware
Craftware
  • 1
  • 2
  • 3
mail share arrow branding graphic-design web-design creation lock behance facebook linkedin instagram vimeo grid